+90 216 415 94 94
enru
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Biz...

“Beta Dizayn Mağaza Ekipmanları” Mart 2011 de Mağaza ekipmanları, Depo raf sistemleri, Soğutma sistemleri, Entegre tesisler, Ahşap tasarım dizayn ve danışmanlık hizmetleri faaliyetlerini yürütmek üzere kurulmuştur. Kuruluşu itibariyle ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik şartlara karşın bugüne kadar, hedeflerine uygun faaliyetlerde bulunmuş, gerçekleştirmiş olduğu başarılı projeler ile gerek müşteri, gerekse ürün sağlayıcılar nezdinde de güven platformuna oturmuş, profesyonelliğini hizmet öncelikli iş anlayışına entegre etmiştir.

İşletme, zincir mağazacılık kavramına yatkın paket çözümler geliştirerek sektöre kalıcı fayda sağlamayı ilke edinmiştir.

Beta Dizayn, danışmanlık departmanı oluşturarak; gıda market, yapı market, mağazacılık alanlarında uygulamaları ile sektöre katkı sağlamaya devam etmektedir. .

Misyonumuz

Mağaza ve market dizaynı, kurulumu ve ekipmanları alanında ; perakende sektörü başta olmak üzere, yurt içi ve dışındaki müşterilerine katma değeri yüksek, yenilikçi ve güvenilir ürün ve çözümler sunmak.

Vizyonumuz

Ülkemizde gösterdiğimiz başarılara, yurt dışı projelerimizle yenilerini ekleyip bir marka haline gelerek perakende sektöründe sadece lider değil, öncü olmak.