+90 216 415 94 94
Sosyal Medya Hesaplarımız

Manav Reyonu

Manav Reyonu - İmalattan Montaja Manav Tezgahları

Manav reyonu mu yaptırmak istiyorsunuz?

Perakende sektöründe, hem müşteriler için hem de marketler için manav reyonu bölümü çok önemlidir. Bundan dolayı manav reyonu bölümündeki ürünlerinizi müşterilerinize sunarken dikkat etmeniz gerekir. Müşterileriniz manav bölümünde alışveriş yaparken buranın rahat, ferah, düzenli ve temiz olmasını ister. Biz de buna uygun olarak ürün sergilemenizi kolaylaştıran, görsellik açısından dikkat çeken manav reyonları ve tavan dekorları ile manav reyonu bölümünüzü hazırlıyoruz.

Nasıl bir manav reyonu?

Yeni bir manav tezgâhı yaptırırken ya da olanı değiştirirken mutlaka 3 boyutlu çizimle size bu tasarımı gösterebilecek ve ardından imalatını yapabilecek bir firma ile çalışmalısınız. 3 boyutlu çizim, sürpriz sonuçların önüne geçmenizi sağlayacak önemli bir detaydır. Manav çizim tasarım konusunda bünyesinde 3D tasarım birimi olan Beta Dizayn, size yardımcı olmaktadır. Size en uygun reyonun çizimleri yapılmakta, karar vermeden önce reyonu görebilmektesiniz.

Manav reyonlarımız ayous, iroko, çam deck ahşap kaplama ve iç kısmı demir karkas ile güçlendirilerek, darbe alabilecek kısımlar da paslanmaz kullanılarak istenilen ebatlarda imalatı yapılmaktadır. Standart ve özel ölçülerde imalatımız mevcuttur. Farklı modellerimizle sizin mekânınıza uygun tasarım ve manav reyonu imalatı yapmaktayız.

Manav reyonu ölçüleri

Reyonların ölçüleri, ürün çeşidine ve yerin büyüklüğüne göre değişmektedir. Bu bilgiler dikkate alınarak ölçüler belirlenir ve en uygun model seçilir. Manav reyonunun ölçüsünü belirlerken, tavan yüksekliğiniz, reyonunun yerleşeceği alanın uzunluğu, manav tezgâhlarının arasında kalması gereken boşluklar, terazinin konacağı yer ve ürün çeşidinizin ne kadar olacağı gibi etkenler dikkate alınmalıdır. Hatta kullanacağınız etiketlikler de seçeceğiniz reyonun çeşidine göre değişiklik gösterebilir.

Standart bir manav reyonunda ürünleri dizdiğiniz yer zeminden 60 cm yükseklikten başlar, aynalı bir manav reyonunun reyon yüksekliği 210 cm’de biter. Manav kasası kullanacaksanız, bu kasaların standart ölçüsü 40×60 cm’dir ve bu ölçüye göre reyonunuzun derinliği ve uzunluğu hesaplanmalıdır.

Hangi manav reyonu?

Ürün çeşitliliğine göre kullanılacak manav kasası sayısı, alan büyüklüğüne göre iki kasalı mı üç kasalı mı, ya da daha faklı kasa sayısına göre modeller ve isteğinize göre de hangi manav reyonu sizin için daha uygun olduğu belirlenir. Manav reyonları hareketli ve hareketsiz olarak üretildiği gibi metal ya da ahşap olarak da üretilebilmektedir. Orta manav reyonlarının altında bulunan tekerlekli yapı sayesinde reyonlarınızın yerini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. İhtiyaca göre iki kasalı ve üç kasalı aynalı manav reyonlarından tek katlı iki katlı manav reyonlarına, karpuz reyonundan orta manav reyonlarına kadar, terazi bankosundan poşetliğe kadar her çeşit manav reyonu imalatı ve yardımcı takım donanım imalatını ve tedarikini yapmaktayız. Demir profilleri, su kontrası, paslanmaz ve profesyonel işçiliğin birleşmesiyle kaliteli, sağlam ve uzun ömürlü manav reyonları imalatı yapan Beta Dizayn, sizin için çözümler sunmaktadır.

Manav reyonu çeşitleri

Kullanım yerine göre çeşitli modeller mevcuttur. Ürün çeşitliliğine ve yerine göre doğru manav reyonunu seçmek gerekir. Manav reyonu çeşitlerinden bazıları şu şekildedir;

  • Aynalı – aynasız manav reyonu
  • Kasa sayısına göre (2 kasalı, 3 kasalı vb.) manav reyonu
  • Kat sayısına göre (tek katlı, 2 katlı vb.) manav reyonu
  • Orta manav reyonu
  • Yarım manav reyonu
  • Kolon etrafı manav reyonu
  • Soğutmalı manav reyonu
  • Kapaklı manav reyonu

Manav reyonu videolarımızı izlemek için Youtube kanalımıza abone olabilirsiniz.

Yardımcı Ürünler

Manav reyonlarında kullanılan terazi bankosu, poşetlik, etiketlik, su püskürtme sistemi, manav kasası gibi yardımcı ürünleri de Beta Dizayn’ da bulabilirsiniz.

Size Özel Manav Reyonu Modellemesi

Mağazanızın manav bölümü için ayırdığınız kısmına istediğiniz ölçü ve özelliklere göre manav reyonlarınızın önce 3D Çizimi yapılır, iş bitiminde kötü sürprizlerle karşılaşmadan nasıl bir manav bölümünüz olacağını böylelikle görürsünüz.

Neden Biz?

“Zamanında iş teslimi; İş planımıza göre müşterimize söylediğimiz teslim tarihi önemlidir çünkü zaman konusuna vermiş olduğumuz önemden dolayı planlanan tarihte iş teslim edilerek, hem bizim için hem de müşterimiz için en değerli şey olan zamanı boşa harcamamış oluruz.”

“İmalatlarımız garantimiz altında; malzeme ve işçilikte firma olarak müşteri memnuniyeti garantisi veririz.”

“Bizi konuşurlar; müşterilerimizin büyük bir kısmını tavsiye ile bizi seçen müşterilerimiz oluşturmaktadır. Yaptığımız iş bizi temsil eder bilinciyle hizmet vermekteyiz.”

Kaliteli manav reyonları yaptırmak ve market dizayn hizmeti almak için bizi arayın. 0216 415 94 94

Beğendiniz mi?
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Bilgi Sayfası?

Çalışmalarımızdan Örnek Fotoğraflar:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Yazmak için tıklayın
1
Yardımcı olabilir miyiz?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bizi arayabilirsiniz 📞+90 532 6261064
Veya yazmak için tıklayabilirsiniz 👇