+90 216 415 94 94
enru
Sosyal Medya Hesaplarımız

Manav Reyonu

Manav Reyonu İmalatı

Manav reyonu mu yaptırmak istiyorsunuz?

Manav reyonu yaptırmak istiyorsunuz. Reyonun dizaynı nasıl olmalı, imalatı nasıl yaptırabilirim gibi çeşitli sorularınız var. Ayrıca tasarımından imalatına kadar ilgilenecek bir firma arıyorsunuz. Tasarım, imalat ve montaj ekibimizle hizmetinizdeyiz. İmalattan montaja her aşamasını kendi bünyemizde çözerek tüm sorularınıza cevap oluyoruz.

Katlı Manav Reyonu

Katlı Manav Reyonu

Perakende sektöründe manav bölümü hem müşteriler hem de marketler için çok önemlidir. Bundan dolayı da burada ürünlerinizi müşterilerinize sunarken dikkat etmeniz gerekir. Müşterileriniz alışveriş yaparken manav bölümünün rahat, ferah, düzenli ve temiz olmasını ister. Biz de manav reyonu dizaynı yaparken bu detaylara önem veriyoruz. Ürün sergilemenizi kolaylaştıran, görsellik açısından dikkat çeken manav reyonları tasarlıyoruz. Tavan dekorları ile de birbirinden güzel manav bölümleri hazırlıyoruz.

Manav reyonları nasıl olmalı?

Yeni bir manav tezgâhı yaptırmaya ya da mevcut manav reyonunuzu değiştirmeye karar verdiniz. Bundan önce 3 boyutlu çizimle manav bölümünüzün nasıl olacağını görmek istemez misiniz? Ve bu tasarımın imalatını da yapabilecek bir firma ile çalışmak itersiniz. 3 boyutlu çizim, sürpriz sonuçların önüne geçmenizi sağlayacak önemli bir detaydır. Manav reyonu çizimi ve tasarım konusunda bünyesinde 3D tasarım birimi olan Beta Dizayn, size yardımcı olmaktadır. Size en uygun reyonun çizimlerini yapıyoruz ve iş bitiminde reyonun nasıl görüneceğini gösteriyoruz.

Manav reyonlarımızda ayous, iroko, çam deck ahşap kaplamalar kullanılmaktadır. İç kısmını oluşturan iskeleti demir karkas ile güçlendirilir. Darbe alabilecek kısımlarda paslanmaz kullanılarak bu kısımların dayanıklılığı arttırılır. Standart ve özel ölçülerde imalatımız mevcuttur. Farklı modellerimizle sizin mekânınıza uygun tasarım ve manav reyonu imalatı yapmaktayız.

Manav reyonu ölçüleri

Standart bir manav reyonunda ürünlerin dizildiği bölüm zeminden 60 cm yükseklikten başlar. Aynalı bir manav reyonunun reyon yüksekliği 210 cm’de biter. Manav kasası kullanacaksanız, bu kasaların standart ölçüsü 40×60 cm’dir. Bu kasalara göre reyonunuzun derinliği ve uzunluğu hesaplanmalıdır. Yani, yan yana kasa dizildiğinde, reyon bitiminde boşluk kalmaması gerekir. Derinliğinin ölçüsü de kasanın dik ya da yan duruşuna ve kasa konan yerin eğimine göre belirlenir. Eğimim açısı da, aynanın açısına göre hesaplanmalıdır.

Hangi manav reyonu?

Önce ürün çeşitliliğine göre kullanılacak manav kasası sayısı belirlenir. Alan büyüklüğüne göre iki kasalı mı üç kasalı mı olacağına karar verilir. Veya kasa harici daha faklı ürün dizilimi yapılacaksa ona göre manav reyonu modeline karar verilir. İhtiyaca göre tek katlı, iki katlı gibi katlı manav reyonları da düşünülebilir. Manav reyonları hareketli (tekerli) veya hareketsiz olabilir. Üretiminde demir, ahşap, sac gibi çeşitli malzemeler kullanılır. Orta manav reyonlarında teker kullanabiliriz. Bu tekerlekler sayesinde reyonlarınızın yerini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Ürün çeşidine özel reyonlar da vardır; karpuz reyonu, çilek reyonu, patates soğanlık reyonu gibi.

Manav reyonu çeşitleri

Kullanım yerine göre çeşitli manav reyonu modelleri mevcuttur. Ürün çeşitliliğine ve yerinize göre doğru manav reyonunu seçmek gerekir. Manav reyonu çeşitlerinden bazıları şu şekildedir;

  • Aynalı – aynasız manav reyonu
  • Kasa sayısına göre (2 kasalı, 3 kasalı vb.) manav reyonu
  • Kat sayısına göre (tek katlı, 2 katlı vb.) manav reyonu
  • Orta manav reyonu
  • Yarım manav reyonu
  • Kolon etrafı manav reyonu
  • Soğutmalı manav reyonu
  • Kapaklı manav reyonu

Manav reyonu videolarımızı izlemek için Youtube abone ol

Yardımcı Ürünler

Manav reyonlarında kullanılan yardımcı ürünler vardır. Bunlar terazi bankosu, poşetlik, etiketlik, su püskürtme sistemi, manav kasası gibi yardımcı ürünlerdir. İhtiyacınız olan yardımcı ürünleri bizden temin edebilirsiniz.

Size Özel Manav Reyonu Modellemesi

Mağazanızın manav bölümü için ayırdığınız kısmına istediğiniz ölçü ve özelliklere göre manav reyonları tasarlayabiliriz. Bu tasarımlarımızı 3D çizimle görsel olarak beğeninize sunarız. Böylelikle iş bitiminde kötü sürprizlerle karşılaşmamış olursunuz. Nasıl bir manav bölümünüz olacağını görürsünüz.

Neden Biz?

Zamanında iş teslimi; müşterimize söylediğimiz teslim tarihi önemlidir. Çünkü, planlanan tarihte işi teslim etmekle hem bizim hem de müşterimiz için en değerli şey olan zamanı boşa harcamamış oluruz.

Garantimiz altında; malzeme ve işçilikte müşteri memnuniyeti garantisi veriyoruz.

Bizi konuşurlar; müşterilerimizin büyük bir kısmı tavsiye üzerine bizi seçen müşterilerimizdir. “Yaptığımız iş bizi temsil eder” bilinciyle hizmet vermekteyiz.

Kaliteli manav reyonları yaptırmak ve market dizayn hizmeti almak için bizi arayın. 0216 415 94 94

Bilgi Sayfası?

Çalışmalarımızdan Örnek Fotoğraflar:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?