+90 (216) 415 94 94
Sosyal Medya Hesaplarımız
Manav Reyonu

Neden Manav Reyonu?
Nasıl Bir Manav Reyonu?
Hangi Manav Reyonu?
Manav Reyonu Çeşitleri
Manav Reyonu Yardımcı Ürünleri
Size Özel Manav Reyonu Modellemesi
Neden Biz?

Neden Manav Reyonu?

Perakende sektöründe, hem müşteriler için hem de marketler için manav reyonu bölümü çok önemlidir. Bundan dolayı manav reyonu bölümündeki ürünlerinizin müşterilerinize sunumuna da dikkat etmeniz gerekir. Müşterileriniz manav bölümünde alışveriş yaparken buranın rahat, ferah, düzenli ve temiz olmasını ister. Biz de buna uygun olarak ürün sergilemenizi kolaylaştıran, görsellik açısından dikkat çeken manav reyonları ve tavan dekorları ile manav reyonu bölümünüzü hazırlıyoruz.

Nasıl Bir Manav Reyonu?

Yeni bir manav tezgahı yaptırırken ya da olanı değiştirirken mutlaka 3 boyutlu çizimle size bu tasarımı gösterebilecek, bu hizmeti veren bir firma ile çalışmalısınız. 3 boyutlu çizim, sürpriz sonuçların önüne geçmenizi sağlayacak önemli bir detaydır. Manav reyonları dizaynı konusunda bünyesinde 3D tasarım birimi olan Beta Dizayn, size yardımcı olmaktadır. Size en uygun reyonun çizimleri yapılmakta, karar vermeden önce reyonu görebilmektesiniz.

Manav reyonlarımız ayous, iroko, çam deck ahşap kaplama ve iç kısmı metal karkas ile güçlendirilerek, darbe alabilecek kısımlar da paslanmaz kullanılarak istenilen ebatlarda imalatı yapılmaktadır. Standart ve özel ölçülerde imalatımız mevcuttur. Farklı modellerimizle sizin mekanınıza uygun tasarım ve manav reyonu imalatı yapmaktayız.

Manav reyonu ölçüleri, ürün çeşidine ve yerin büyüklüğüne göre de değişmektedir. Bu bilgiler dikkate alınarak manav reyonu ölçüsü belirlenerek, en uygun model seçilir. Manav reyonunun ölçüsünü belirlerken, tavan yüksekliğiniz, manav reyonunun yerleşeceği alanın uzunluğu, manav tezgahlarının arasında kalması gereken boşluklar, terazinin konacağı yer gibi etkenler dikkate alınmalıdır. Hatta manav reyonunda kullanacağınız etiketlikler de, seçeceğiniz manav reyonu çeşidine göre değişiklik gösterebilir.

Hangi Manav Reyonu?

Ürün çeşitliliğine göre kullanılacak manav kasası sayısı, alan büyüklüğüne göre iki kasalı mı üç kasalı mı, ya da daha faklı kasa sayısına göre modeller ve isteğinize göre de hangi manav reyonu sizin için daha uygun olduğu belirlenir. Manav reyonları hareketli ve hareketsiz olarak üretildiği gibi metal ya da ahşap manav reyonu olarak da üretilebilmektedir. Orta manav reyonlarının altında bulunan tekerlekli yapı sayesinde manav reyonlarınızın yerini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. İhtiyaca göre manav reyonlarında iki kasalı ve üç kasalı aynalı manav reyonlarından tek katlı iki katlı manav reyonlarına, karpuz reyonundan orta manav reyonlarına kadar, terazi bankosundan poşetliğe kadar her çeşit manav reyonu imalatı ve yardımcı ekipmanların imalatını ve tedariğini Beta Dizayn olarak yapmaktayız. Demir profilleri, su kontrası, paslanmaz ve profesyonel işçiliğin birleşmesiyle kaliteli, sağlam ve uzun ömürlü manav reyonları imalatı yapan Beta Dizayn, sizin için çözümler sunmaktadır.

Manav Reyonu Çeşitleri

Kullanım yerine göre manav reyonları çeşitli modellerde olur. Ürün çeşitliliğine ve yerine göre doğru modelde manav reyonu seçmek gerekir. Manav reyonu çeşitlerinden bazıları şu şekildedir;

  • Aynalı – aynasız manav reyonu
  • Kasa sayısına göre (2 kasalı, 3 kasalı ..) manav reyonu
  • Kat sayısına göre (tek katlı, 2 katlı .. ) manav reyonu
  • Orta manav reyonu
  • Yarım manav reyonu
  • Kolon etrafı manav reyonu
  • Soğutmalı manav reyonu
  • Kapaklı manav reyonu

Manav Reyonu Yardımcı Ürünleri

Manav reyonlarında kullanılan terazi bankosu, poşetlik, etiketlik, su püskürtme sistemi, manav kasası gibi yardımcı ürünleri de Beta Dizayn’da bulabilirsiniz.

Size Özel Manav Reyonu Modellemesi

Mağazanızın manav bölümü için ayırdığınız kısmına istediğiniz ölçü ve özelliklere göre manav reyonlarınızın önce 3D Çizimi yapılır, iş bitiminde kötü sürprizlerle karşılaşmadan nasıl bir manav bölümünüz olacağını görürsünüz.

Neden Biz?

“Zamanında iş teslimi; İş planımıza göre müşterimize söylediğimiz teslim tarihi önemlidir çünkü zaman konusuna vermiş olduğumuz önemden dolayı planlanan tarihte iş teslim edilerek, hem bizim için hem de müşterimiz için en değerli şey olan zamanı boşa harcamamış oluruz.”

“İmalatlarımız garantimiz altında; malzeme ve işçilikte firma olarak müşteri memnuniyeti garantisi veririz.”

“Bizi konuşurlar; Müşteri portföyümüzün büyük bir kısmını tavsiye ile bizi seçen müşterilerimiz oluşturmaktadır. Yaptığımız iş bizi temsil eder bilinciyle hizmet vermekteyiz.”

Kaliteli manav reyonları yaptırmak ve MARKET DİZAYN hizmeti almak için bizi arayın. 0216 415 94 94

Bilgi Sayfası?

Ürün Görselleri