+90 216 415 94 94
enru
Sosyal Medya Hesaplarımız

Market Tasarımı

Market Tasarımı - Market Projesi

Market Tasarımı Yapan Firma

Market açmaya karar verdiniz. Market tasarımı yapan firma arıyorsunuz. Ve şuan buradaysanız, bizi neden tercih etmeniz gerektiği konusunda kısa bilgiler bulacaksınız. Marketinizin tasarımının nasıl olacağına tecrübemiz ve yaptığımız işlerimizle cevap olmaya çalışacağız.

Aynalı manav reyonu ve ahşap dekor örneği.

Market Tasarımı

Market dizaynında en iyi tasarımlarımızla yanınızdayız. Market düzeni nasıl yapılır, market dizaynı ve market raf düzeni nasıl olmalı gibi sorularına imalat gücümüzle cevap oluruz.

Perakende sektöründe tecrübeliyiz. Üretim gücümüzle iş yapıyoruz. Tasarım ve 3D çizim desteğiyle birlikte hizmet veriyoruz.

Market tasarımı nasıl olmalı?

 ​Market tasarımı nasıl olmalı? Tasarım aşamalarında nelere dikkat edilmeli? Tüm bu sorulara “mağaza düzeni planlaması“na değinerek cevap verelim. Mağaza düzeni planlaması, market tasarımına başlangıçtır. Birbirini etkileyen birçok önemli detaydan oluşur. Mağaza düzeni planlaması ne kadar iyi olursa, tasarım da o kadar başarılı olur. İlk olarak, raflara ayrılan alan gibi, verimli alan paylaşımı yapılır. Doğru kullanıldığında tüketici memnuniyetine yol açtığı bilinmektedir.
Tasarım yaparken çeşitli dış faktörler incelenmeli ve analiz edilmelidir. Tüm bunların hepsi proje verimliliğini etkiler. Doğru analizle sonucu başarıya götüren önemli faktörlerdir.

Neler yapıyoruz?

  • Mağaza düzeni planlaması : Mağaza düzeni planlaması yapılır. Verimliliği arttıracak bir plan yapılır.
  • Proje çizimi ve değerlendirilmesi: Yapılan plana uygun proje hazırlanır. Bu projeler çizime aktarılır. Farklı çizimler yapılır ki bunlar arasında karşılaştırmalar yapılsın. Çizdiğimiz projelerin yere uyumuna her aşamada bakılır. Daha sonra son değişiklikler de yapılır ve beğeninize sunarız.
  • Projenin 3D çiziminin yapılması: Son değişiklikleri yapılır. Daha sonra 3D çizimini yapıyoruz. Yerleşimin nasıl görüneceğini bu çizim sayesinde görmüş olursunuz. Böylelikle işin sonunda bir sürprizle karşılaşmazsınız. İçiniz rahat olur.
  • İmalatının ve montajının yapılması: Zaman değerli. Marketinizi zamanında ve eksiksiz açmak istemez misiniz? Kim istemez ki? İşte bunu hep üretim gücümüz sayesinde yaptık. İşinde usta çalışanlarımız, çözüm üreten montaj ekibimiz var. Marketinizi açılışa hazır hale getiriyoruz. Bundan büyük mutluluk duymaktayız.

Reyon dağılımı ve dizilişi

Doğru bir market tasarımı, satışları en üst seviyeye çıkarmayı amaçlar. Bunun için de yerleşim planlaması her açıdan verimli olmalı. Bunu yaparken de tüketici alışkanlıklarını doğru anlamak şarttır. Tasarımın, ürün satışları ve müşteri algısı üzerinde olumlu etkisi vardır.

Market Tasarımı

Market Proje Çizimi

Market yerleşim planının alışveriş sırasında insanların davranışlarını da büyük ölçüde etkilediği bilinmektedir. Yerleşim planında en iyi çözümü sunuyoruz. Bu da size zaman ve verimlilik kazandıracaktır.
Rafların yerleşim planında dört çeşit yerleşim şekli vardır. Yaygın olarak kullanılan bu dört şekil; ızgara, ada, serbest akış ve yarış pisti.

Raf sıraları arasındaki koridor genişliği:

Koridor genişliği alışveriş rahatlığı için önemlidir. Marketin yoğun olduğu saatler vardır. Müşteriler bu saatlerde de rahat alışveriş yapmalı. Ürün önünde durmalarını sağlayan yeterli boşluğu düşünmek gerekir.
Koridor genişliği alışveriş rahatlığı için önemlidir. Marketin yoğun olduğu saatler vardır. Müşteriler bu saatlerde de rahat alışveriş yapmalı. Ürün önünde durmalarını sağlayan yeterli boşluğu düşünmek gerekir.
Unutmayın, en doğru market yerleşim projesi bir çok detayı göz önünde bulundurarak çizilir.
Market dizayn çalışmalarımızın videolarını izlemek için Youtube kanalımıza abone olabilirsiniz

Market Tasarımı Çalışmalarımızdan Örnek Fotoğraflar:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?