+90 216 415 94 94
Sosyal Medya Hesaplarımız

Market Dizayn

Market Dizayn ve Dekorasyonu

Market Dizayn Beta Dizayn
Market Dizaynı Yapıyoruz:

Tasarımın olduğu her yerdeyiz. Vermiş olduğumuz hizmetlerimizden biri de market dizaynı.

Büyük, küçük market ya da süpermarket, hipermarket açmayı düşünüyorsunuz. Veya var olan marketinizde değişiklikler yaptırmak istiyorsunuz. Bu nedenle tabi ki market dizaynı yapan firmalar arıyorsunuz. Yol gösterecek, doğru çözümler üretecek bir firma ile çalışmak istiyorsunuz. Yerleşim planı nasıl yapılır, market dekoru nasıl olmalı gibi sorularınız mutlaka olacaktır. Bizi tercih ettiğinizde, bu sorularınıza imalat gücümüzle cevap oluyoruz. Size bu süreçte yardımcı olmayı çok isteriz.

Perakende sektöründe tecrübeliyiz. Tecrübemizi üretim gücümüzle güçlendirdik. Bu gücümüze ek olarak tasarım ve 3D çizim desteği de veriyoruz.

Market Dizayn

Başarılı Bir Market Dizayn Nasıl Olmalı:

En güzel market dizaynı, mimari bilgi ve tecrübe ile desteklenmiş bir tasarımla başlamalı. Bu tasarım da 3D çizimle görselliğe dökülmeli ki, farklı anlaşılmalar, gözden kaçırmalar olmasın. Ve nihayet bu tasarım, işinin ustası, tecrübeli ustaların elinden üretime verilmeli. Üretimden sonra, zamanında ve doğru bir montaj sayesinde, açılışınızı planladığınız zamanda yaparsınız. Hayırlı olsun, bol kazançlar olsun demek düşer herkese.

Anahtar Teslim Market Kurulumu:

Beta Dizayn, eğer isterseniz anahtar teslim hizmet de vermektedir. Siz hiç bir şeye karışmayın, onu nerede yaptırabilirim, bunu nerede bulabilirim diye düşünmeyin. Mesela market kurulum aşamalarından birinde çıkacak bir aksaklık, diğer tüm aşamaları da etkiler. Bu da gecikmelere, planlamanın bozulmasına neden olabilir. Bırakın bunları sizin için biz planlayalım. Proje çiziminden montaja kadar kendi bünyemizde çözüm üretebilmekteyiz.

Market Proje Çizimi:

Firmamız bünyesinde yerleşim planının çizilmesi, proje çizimi, 3D çizim, imalat ve montaj hizmeti veriyoruz. Bilindiği gibi, perakende sektöründe dikkat çekmek için özellikle tasarım çok önemlidir. Tasarım nedir, nasıl olmalıdır? Tüm bunlara market tasarımı sayfamızdan bakabilirsiniz.

Müşterilerimize teslim ettiğimiz projelerimizden örneklere de “market projeleri” sayfamızdan bakabilirsiniz.

Dizayn, dekorasyon mu yaptırmak istiyorsunuz?
Telefonumuz 0216 415 9494. Hemen bizi arayın, gelelim, keşif yapalım, projenizi çizelim, üretimini ve montajını yapalım.

Yaptığımız Market Dizayn Çalışmalarımızın videolarını izlemek için Youtube abone ol

Beğendiniz mi?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Çalışmalarımızdan Fotoğraflar:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Yazmak için tıklayın
1
Yardımcı olabilir miyiz?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bizi arayabilirsiniz 📞+90 532 6261064
Veya yazmak için tıklayabilirsiniz 👇